+48 46 813 26 00

Pokoje

Najwyższy standard

Każdy z 522 pokojów znajdujących się w naszym hotelu gwarantuje najwyższy standard odpoczynku. Pokoje typu Premium spełniają oczekiwania najbardziej wymagających gości, a apartamenty zapewniają wygodę  i doskonałą przestrzeń idealnego wypoczynku. Mając na uwadze, że naszymi gośćmi są również rodziny z małymi dziećmi, pokoje dostosowaliśmy tak, aby odpowiadały ich  potrzebom. Z myślą o naszych najmłodszych gościach, pokoje hotelowe wyposażyliśmy w łóżeczko, czajnik i  podgrzewacz.

Pokój 2 osobowy TWIN

Pokój 2-osobowy typu TWIN z oddzielnymi łóżkami to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój posiada kącik wypoczynkowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Pokój 1 osobowy

Pokój jednoosobowy to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój składa się z sypialni wyposażonej w duże łóżko, kąciku wypoczynkowego oraz łazienki z kabiną prysznicową.

Premium 2 osobowy

Pokój 2-osobowy typu TWIN z oddzielnymi łóżkami to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój posiada kącik wypoczynkowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Pokój o pow. min 30 m2.

Pokój 2 osobowy DBL

Pokój 2-osobowy typu DBL z dużym łóżkiem małżeńskim to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. W pokoju znajduje się kącik wypoczynkowy oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Pokój Rodzinny

Pokój Rodzinny z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym to idealne rozwiązanie dla rodziny z dzieckiem. Pokój jest klimatyzowany, posiada kącik wypoczynkowy oraz łazienkę z wanną lub prysznicem.

Premium 2 osobowy z balkonem

Pokój 2-osobowy typu TWIN z oddzielnymi łóżkami to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój posiada kącik wypoczynkowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Pokój posiada balkon.

Apartament 2 osobowy

Apartament urządzono z niezwykłą dbałością o komfort i wygodę gości. Każdy składa się z salonu oraz sypialni z dużym łóżkiem. Niektóre z apartamentów mają dwie łazienki, kominek i wannę w części mieszkalnej. W pokoju dziennym zadbano o miejsce do wypoczynku. Jest w nim wygodna sofa, stolik i fotele.

Pokój rodzinny Studio

Pokój Rodzinny Studio to dwa połączone wewnętrznymi drzwiami pokoje 2-osobowe z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym.To idealne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij