+48 46 813 26 00

Pokoje

  1. Pokoje

Najwyższy standard

Każdy z 522 pokojów znajdujących się w naszym hotelu gwarantuje najwyższy standard odpoczynku. Pokoje typu Premium spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości, a apartamenty zapewnią wygodę i doskonałą przestrzeń do wypoczynku. 

Pokój 2-osobowy TWIN

Pokój 2-osobowy typu TWIN z oddzielnymi łóżkami to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój posiada kącik wypoczynkowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Pokój 1-osobowy

Pokój jednoosobowy to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój składa się z sypialni wyposażonej w duże łóżko, kąciku wypoczynkowego oraz łazienki z kabiną prysznicową.

Premium 2-osobowy

Pokój 2-osobowy typu TWIN z oddzielnymi łóżkami to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój posiada kącik wypoczynkowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Pokój o powierzchni min. 30 m2.

Pokój 2-osobowy DBL

Pokój 2-osobowy typu DBL z dużym łóżkiem małżeńskim to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. W pokoju znajduje się kącik wypoczynkowy oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Pokój Rodzinny

Pokój Rodzinny z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym to idealne rozwiązanie dla rodziny z dzieckiem. Pokój jest klimatyzowany, posiada kącik wypoczynkowy oraz łazienkę z wanną lub prysznicem.

Premium 2-osobowy z balkonem

Pokój 2-osobowy typu TWIN z oddzielnymi łóżkami to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Pokój posiada kącik wypoczynkowy, łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon.

Apartament 2-osobowy

Apartamenty urządzono z niezwykłą dbałością o komfort i wygodę gości. Składają się z salonu oraz sypialni z dużym łóżkiem. Niektóre z apartamentów mają dwie łazienki, kominek i wannę w części mieszkalnej. W części dziennej zadbano o miejsce do wypoczynku – jest tam wygodna sofa, stolik i fotele.

Pokój rodzinny Studio

Pokój Rodzinny Studio to dwa połączone wewnętrznymi drzwiami pokoje 2-osobowe z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym.To idealne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi.

eu-flag
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij