+48 46 813 26 00

Biznes

Hotel Ossa Conference & Spa to fantastyczne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, jesteśmy jednym z największych hoteli w Polsce z najlepszą lokalizacją w samym sercu Polski.  Zróżnicowane wymiary pomieszczeń pozwalają na organizację zarówno kameralnych spotkań w wąskim gronie, jak i dużych konferencji nawet dla kilkuset uczestników. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji każdego rodzaju spotkań firmowych, to przepis na udany biznes Państwa firmy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z roku na rok poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę. Dbamy o każdy szczegół w przygotowaniu konferencji, tworząc wyjątkową całość.

Pakiety konferencyjne w nowej, bezpiecznej odsłonie

Miejsce w którym będziesz prowadzić spotkanie biznesowe ze swoimi kontrahentami z pewnością jest bardzo istotne.

Sale Konferencyjne

Do Państwa dyspozycji na konferencję lub spotkanie biznesowe oddajemy kilkadziesiąt sal konferencyjnych oraz 3500 m2 powierzchni wystawienniczej. Polecamy jedyną w swoim rodzaju Salę Audytorium Maximum dla 1600 osób lub wyjątkową Salę Amfiteatralną dla 600 osób. Poniżej przedstawiamy wybrane sale konferencyjne oraz miejsca wystawiennicze, znajdujące się w naszym Hotelu.

Eventy

Otaczający nas teren kilkudziesięciu hektarów położony w sąsiedztwie malowniczych lasów, sadów oraz stawu tworzy niepowtarzalne warunki do organizacji zarówno najlepszych jak i największych imprez pod gołym niebem.

Imprezy integracyjne

Hotel Ossa Conference & Spa, jest miejscem w którym zorganizują Państwo różnego rodzaju imprezy firmowe.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close