+48 46 813 26 00

Imprezy integracyjne

  1. Biznes
  2. Imprezy integracyjne

Hotel Ossa Conference & Spa, jest miejscem w którym zorganizują Państwo różnego rodzaju imprezy firmowe. Podczas wyjazdów integracyjnych zapewniamy szereg aktywności, wykorzystując zewnętrzną infrastrukturę hotelową, jak również pomieszczenia wewnętrzne np. sale konferencyjne, czy foyer. Przygotowujemy scenariusze wyjazdów dopasowane do motywu przewodniego, warunków pogodowych oraz architektury miejsc. Nie chodzimy utartymi ścieżkami, każdy program wyjazdu jest oryginalny, dopasowany pod specyfikę i oczekiwania grupy. Dbamy o  bezpieczeństwo, dobrą zabawę uczestników i ich niezapomniane wspomnienia.

Organizujemy wieczory tematyczne, na których każdy z gości imprezy będzie mógł poczuć klimat Dzikiego Zachodu, zostać woodstockowym hipisem lub ponownie sobie przypomnieć absurdy z czasów PRLu, spływy kajakowe, marsze na orientację czy ekstremalną jazdę po bezdrożach, typu off-road będzie doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie czasu w gronie znajomych z pracy. Prowadzimy również zajęcia team building, które pozwalają poznać zespół pracowników a przygotowane ćwiczenia motywują współdziałanie całego zespołu, uczą sprawnej komunikacji i kreatywnego rozwiązywania problemów. Niekonwencjonalnym sposobem na efektywną integrację grupy są gry scenariuszowe, w trakcie których uczestnicy wcielają się w rolę postaci ze scenariusza i wspólnie wykonują rozmaite zadania, by ukończyć całą przygodę.

Nasze trzy Restauracje: Calvados, Kryształowa, Starówka tworzą niepowtarzalny klimat, każda z nich oddaje indywidualny charakter Państwa spotkania. pozwalają na organizację różnorodnych spotkań tematycznych od tych eleganckich, po rozrywkowe.

Club 84 oraz Kręgielnie U-Boot i Sub Marine, to miejsca znakomite do organizacji wieczornych spotkań przy dobrym drinku i zabawie w rytmach ulubionych i ponadczasowych przebojów. Nasze kręgielnie pozwalają Państwu na urozmaicenie każdego wieczoru grą w kręgle oraz bilard. W tych miejscach miło spędzicie czas, łapiąc trochę oddechu, po wyczerpujących spotkaniach.

Niezwykły charakter i atmosferę podniesie również organizacja wieczorów w Karczmie Ułańskiej, która swoim wystrojem nawiązuje do kultury Mazowsza, zaś hotelowa Piwnica Grillowa, to miejsce, które pozwoli zorganizować wytworną kolację grillową niezależnie od panujących warunków pogodowych na zewnątrz.


Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży w sprawie specjalnej oferty dla Ciebie:

T:+48 721 236 252
E:konferencje@ossahotel.pl

Zobacz pozostałe kategorie

Poznaj nasze sale konferencyjne, eventy, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe.

Zobacz więcej
eu-flag
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij