+48 46 813 26 00

Eventy

  1. Eventy

Otaczający nas teren kilkudziesięciu hektarów położony w sąsiedztwie malowniczych lasów, sadów oraz stawu tworzy niepowtarzalne warunki do organizacji zarówno najlepszych jak i największych imprez pod gołym niebem.

Odpowiednia infrastruktura miejsca, pyszna kuchnia z autorskim menu naszego Szefa Kuchni oraz duże możliwości Hotelu pozwolą kreować niezapomniane wieloletnie wspomnienia.

Nasz profesjonalny zespół działu eventów dobierze odpowiednią atrakcję pod Państwa potrzeby oraz zadba o to, aby ten czas był wykorzystany jak najlepiej. Proponujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju gier integracyjnych, pokazów, zabaw sportowych, występów artystycznych i innych atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych.

Do dyspozycji Gości oddajemy kort do tenisa ziemnego, boisko do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej oraz boisko wielofunkcyjne. Wspólne przeżycia, a zwłaszcza zbiorowy wysiłek w realizacji zadań połączonych z zabawą pozwoli przełamać w zespole istniejące bariery i przede wszystkim zintegruje zespół.

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży w sprawie specjalnej oferty dla Ciebie:

T:+48 721 236 252
konferencje@ossahotel.pl

Zobacz pozostałe kategorie

Poznaj nasze sale konferencyjne, eventy, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe.

Zobacz więcej
eu-flag
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij