+48 46 813 26 00

Biznes

Hotel Ossa Conference & Spa to fantastyczne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, jesteśmy jednym z największych hoteli w Polsce z najlepszą lokalizacją w samym sercu Polski.  Zróżnicowane wymiary pomieszczeń pozwalają na organizację zarówno kameralnych spotkań w wąskim gronie, jak i dużych konferencji nawet dla kilkuset uczestników. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji każdego rodzaju spotkań firmowych, to przepis na udany biznes Państwa firmy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z roku na rok poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę. Dbamy o każdy szczegół w przygotowaniu konferencji, tworząc wyjątkową całość.

Pakiety konferencyjne w nowej, bezpiecznej odsłonie

Miejsce w którym będziesz prowadzić spotkanie biznesowe ze swoimi kontrahentami z pewnością jest bardzo istotne.

Sale Konferencyjne

Do Państwa dyspozycji na konferencję lub spotkanie biznesowe oddajemy kilkadziesiąt sal konferencyjnych oraz 3500 m2 powierzchni wystawienniczej. Polecamy jedyną w swoim rodzaju Salę Audytorium Maximum dla 1600 osób lub wyjątkową Salę Amfiteatralną dla 600 osób. Poniżej przedstawiamy wybrane sale konferencyjne oraz miejsca wystawiennicze, znajdujące się w naszym Hotelu.

Eventy

Otaczający nas teren kilkudziesięciu hektarów położony w sąsiedztwie malowniczych lasów, sadów oraz stawu tworzy niepowtarzalne warunki do organizacji zarówno najlepszych jak i największych imprez pod gołym niebem.

Imprezy integracyjne

Hotel Ossa Conference & Spa, jest miejscem w którym zorganizują Państwo różnego rodzaju imprezy firmowe.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij