+48 46 813 26 00

Hotel przyjazny dzieciom

  1. Strona główna
  2. Hotel przyjazny dzieciom

Atrakacje dla całej rodziny

Hotel Ossa to świetny wybór na pobyty rodzinne. Piękna okolica sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, wspólnym zabawom i poznawaniu Rawy Mazowieckiej. Wybierając nasz hotel przyjazny rodzinie można mieć pewność, że na miejscu będzie dostępne wszystko co potrzebne. Pokoje i apartamenty przystosowane są do pobytu najmłodszych Gości, a w restauracji dostępne jest specjalne menu dla małych smakoszy. Oprócz tego czeka tu wiele atrakcji, zarówno na terenie obiektu, jak i w najbliższej okolicy!

Ossa Kids

Dla najmłodszych przygotowaliśmy na zewnątrz  naszego hotelu coś specjalnego - strefę Ossa Kids! To wyjątkowe miejsce, gdzie każde dziecko może wybrać coś dla siebie  z przeróżnego rodzaju atrakcji. Wiemy, że najmłodsi kochają szaleństwa w wodzie, dlatego Ossa zadbała o ich dobrą zabawę pod każdym względem na hotelowym basenie. Na terenie całgo hotelu przygotowaliśmy ścieżki, które pozwalają na komfortowe spacery z wózkiem.  To wspaniałe miejsce na wspólny wpoczynek całą rodziną!

Komfortowo i przyjemnie

Hotel Ossa jest przygotowany do rodzinnych przyjazdów pod każdym względem. Tutejsze pokoje i apartamenty są przestronne i wygodne, dzięki czemu zarówno krótkie, jak i długie pobyty będą niezwykle komfortowe. Dla młodszych dzieci oferujemy możliwość dostawki, co znacznie ułatwia opiekę nad maluchami. Warto skorzystać z hotelowej strefy Wellness, gdzie dostępny jest nie tylko brodzik dla dzieci, ale także rodzinna zjeżdżalnia wodna! Obiekt jest przyjazny rodzinie pod każdym względem - warto się o tym przekonać.

Zapraszamy na rodzinne pobyty w Hotelu Ossa

Wybierając Hotel Ossa mają Państwo pewność, że wypoczynek z dziećmi będzie udany!

Zapraszamy na rodzinne pobyty w Hotelu Ossa

Wybierając Hotel Ossa mają Państwo pewność, że wypoczynek z dziećmi będzie udany!

Rozrywka dla wszystkich

Hotel Ossa jest położony w malowniczej okolicy, blisko Rawy Mazowieckiej. To świetne miejsce na spędzanie dni na świeżym powietrzu, podczas których można spacerować, jeździć na rowerze i uprawiać przeróżne sporty. To okazja do zacieśniania więzi między wszystkimi członkami rodziny i naprawdę warto z niej skorzystać właśnie podczas urlopu. Wybierając Ossę - hotel przyjazny dzieciom na Mazowszu - można w pełni wykorzystać rodzinne spotkanie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij