+48 46 813 26 00

Atrakcje

Atrakcje w Hotelu Ossa

Wśród wielu atrakacji Hotelu Ossa nie zapomnieliśmy także o najmłodszych gościach Hotelu. Z myślą o nich stworzyliśmy osobne miasteczko o nazwie Ossa Kids. Dzieci znajdą tutaj moc atrakcji. Wiemy, że dzieci kochają robienie zamków na piasku i szaleństwa w wodzie. U nas w pełni mogą z tego korzystać, a kiedy zapragną czegoś bardziej szalonego, mamy dla nich plażowy plac zabaw.

dla miłośników sportu
Squash dla miłośników sportu

W hotelu znajduje się centrum squashowe. Do dyspozycji miłośników tej dyscypliny sportowej oddajemy sale do gry w squasha, a także profesjonalny sprzęt. Nasi Goście mogą również skorzystać z indywidualnych lekcji nauki gry w squasha lub treningu pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Kręgle

Pomyśleliśmy także o miłośnikach bowlingu, na których w naszym Hotelu czekają tory do kręgli. Kręgielnie zlokalizowane są przy barach, dzięki czemu grę można połączyć z drinkiem w gronie znajomych. Tory do kręgli wyposażone są w aparaturę zliczającą punkty. Umożliwiamy także wypożyczenie niezbędnego sprzętu do gry.

Rowery

Miłośnicy wycieczek rowerowych mogą zwiedzać okolicę licznymi ścieżkami i szlakami rowerowymi. W sezonie letnim zapraszamy do hotelowej wypożyczalni rowerów.

Rowery

Miłośnicy wycieczek rowerowych mogą zwiedzać okolicę licznymi ścieżkami i szlakami rowerowymi. W sezonie letnim zapraszamy do hotelowej wypożyczalni rowerów.

Nordic Walking

Tereny wokół Hotelu to idealne miejsce na marsze z kijami, do Państwa dyspozycji jest wypożyczalnia sprzętu umożliwiającego uprawianie tego sporu.

Kolej Rogowska, Nieborów, Bolimów
Atrakcje regionu Kolej Rogowska, Nieborów, Bolimów

Proponujemy przejazd zabytkową Rogowską Koleją Wąskotorową początki, której sięgają 1915 roku kiedy to wojska niemieckie zbudowały wojskową kolej polową o rozstawie szyn 600 mm łączącą Rogów z Białą Rawską

Zapraszamy do pobliskiego Nieborowa i jego zachwycających swym pięknem barokowych ogrodów zaprojektowanych w latach 60-tych XVIII wieku przez Szymona Bogumiła Zuga.

Grancarstwo w Bolimowie. Podczas wizyty u garncarza można zapoznać się ze specyfiką jego zawodu, podpatrzeć sposób toczenia glinianych naczyń, usłyszeć legendy i opowieści związane z Bolimowem oraz spróbować trudnej sztuki „lepienia garnków”.

 

Żyrardów
Atrakcje regionu Żyrardów

Szczególne wrażenie na miłośnikach sztuki zrobi zwiedzenia Żyrardowa i jedynego w Polsce „Sklepu Wokulskiego”. Jego wnętrze jest stylizowane na XIX-wieczny salon bławatny, znany wszystkim z filmu i serialu „Lalka”. Meble i wyposażenie zaprojektowali wybitni scenografowie i architekci polscy: Andrzej Haliński i Marek Kukawski, którzy są autorami scenografii do wielu znanych filmów. W sklepie można zobaczyć oryginalne meble z epoki, maszyny i fotografie fabryczne, obrus, próbki tkanin, koronek. Żyrardowska fabryka lnu znana jest na całym świecie.W małej salce kinowej wyświetlany jest film o historii Żyrardowa, fabryki i produkcji lnu.

Wśród dzikiej przyrody

Dla tych, którzy pragną spędzić czas wśród dzikiej przyrody, proponujemy niesamowitą atrakcją regionu jaką jest spływ kajakowy rzeką Pilicą. Umożliwia on  dotarcie do miejsc o szczególnych walorach turystycznych, historycznych oraz widokowych. Po drodze, na uczestników spływu, czeka wiele niespodzianek, które przygotowali dla nas organizatorzy. Nie możemy ich zdradzić, należy samemu spróbować, bo warto… Każdy znajdzie coś dla siebie, hotel i okolica nie pozwolą nam się nudzić!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij